Jesteś nowy na OX.PL?
ogłoszenia
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.

Szukane ogłoszenie jest nieaktualne - może coś innego?

Zatrudnimy sprzedawcę/projektanta do studia mebli kuchennych „TRENZO”

Puńców
Zarchiwizowane: 2022-09-13 16:00

Opis

Opis stanowiska pracy: *projektowanie i wycena mebli w programie PRO100 (do przyuczenia) *nadzór nad zamówieniami *obsługa korespondencji *nadzór nad obiegiem dokumentów *dbanie o pozytywny wizerunek firmy *wystawianie paragonów i faktur. Wymagania: *komunikatywność *nienaganna aparycja *wysoka kultura osobista *zaangażowanie w prace i lojalność *znajomość podstaw języka czeskiego. Oferujemy: *pracę w oparciu o umowę o pracę *możliwość rozwoju zawodowego, *dużą samodzielność *dobra atmosferę pracy. *wysokie wynagrodzenie + prowizja Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny Biuro - 607 57 22 22 Lub e-mail: wystrojowo@op.pl
Ostatnio zarchiwizowane

Ogłoszenia promowane