Jesteś nowy na OX.PL?
ogłoszenia
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.

Szukane ogłoszenie jest nieaktualne - może coś innego?

Zatrudnimy operatorów koparek,koparko-ładowarek.Pracowników Budowlanyc

Cieszyn
Zarchiwizowane: 2022-12-11 08:00

Opis

Opis stanowiska: Poszukujemy operatorów koparek, koparko-ładowarek, pracowników budowlanych/fizycznych do prac ziemnych związanych z budową sieci ciepłowniczych. Wymagania operatorzy: - uprawnienia do obsługi koparki, koparko-ładowarki - doświadczenie w pracy na sprzęcie - sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - rzetelność i odpowiedzialność - dbałość o porządek oraz sprzęt - dyspozycyjność - Umiejętność pracy w zespole Wymagania Pracownicy budowlani: - mile widziane umiejętności przy brukowaniu - sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - rzetelność i odpowiedzialność - dyspozycyjność - Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o prace lub umowa zlecenie Wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail bądź kontakt przez ox.
Ostatnio zarchiwizowane

Ogłoszenia promowane