Kontroler jakości

Wszystkie kategorie
Praca
Zatrudnię
Data dodania: 2018-05-17 08:33
Wyświetleń: 164
Ogłoszeniodawca:
Imię     :
Miasto : Ustroń
33x xxx xxx

Opis stanowiska: - Kontrola bieżącej produkcji pod kątem jakości wyrobów Wymagania: - Wykształcenie średnie lub zawodowe - Motywacja do pracy w systemie dwuzmianowym - Dokładność , odpowiedzialność za powierzone zadania oraz punktualność - Umiejętność pracy zespołowej - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: - Ciekawą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej - Stabilne zatrudnienie - Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy - Dofinansowanie do obiadów na stołówce, Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacjaseungsan@gmail.com w tytule maila wpisując: Kontroler jakości.
ox_kontroler-jakosci
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Aby zwiększyć swoje szanse na kontakt ze strony pracodawcy, prześlij aktualne CV za pomocą poniższego formularza

Nie posiadasz jeszcze wgranego CV. Wgraj i zapisz

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB