Key Account Representative / Pracownik ds. Klientów Kluczowych

Wszystkie kategorie
Praca
Zatrudnię
Data dodania: 2019-02-11 13:36
Wyświetleń: 349
Ogłoszeniodawca:
Imię     : QBL Systems
Miasto : Ustroń
60x xxx xxx

OPIS STANOWISKA: Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą: - bieżący kontakt z klientami w językach polskim i angielskim - przygotowywanie ofert oraz dokumentów handlowych w językach polskim i angielskim - koordynacja działań sprzedażowych - ścisła współpraca z innymi Departamentami w zakresie realizacji zamówień - prowadzenie dokumentacji wewnętrznej, fakturowanie - budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami WYMAGANIA: - dokładność i bardzo dobra organizacja pracy - umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie - samodzielność i umiejętność realizacji zadań pod presją czasu - wysoka kultura osobista i komunikatywność - gotowość do wyjazdów służbowych – zagraniczne targi (2-3 razy w roku) - umiejętność obsługi pakietu MS Office - wykształcenie min. Średnie OFERUJEMY: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji finansowej - umowę o pracę i stałe wynagrodzenie - interesującą, pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym - przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole - możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy INFORMACJE O FIRMIE: Firma QBL Systems jest jednym z wiodących producentów systemów przechowywania i suszenia sprzętu sportowego dostarczanych do ośrodków narciarskich w ponad 30 krajach na świecie. QBL dynamicznie rozwija międzynarodową sieć dystrybucji i poszukuje pracowników na stanowisko: Key Account Representative. Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych drogą elektroniczną na adres: h.pala@qbl-systems.com.
ox_key-account-representative-pracownik-ds-klientow-kluczowych ox_key-account-representative-pracownik-ds-klientow-kluczowych
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Aby zwiększyć swoje szanse na kontakt ze strony pracodawcy, prześlij aktualne CV za pomocą poniższego formularza

Nie posiadasz jeszcze wgranego CV. Wgraj i zapisz

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
kontakt z redakcją