
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć
Wróć
Opis
Oferta Agencji Nieruchomości
Do kupienia dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej około 160 m2 z garażem 30m2 w bryle budynku na zielonej działce 15 ar z pięknym widokiem na góry dodatkowo wolnostojący budynek gospodarczy.
Na parterze kuchnia z jadalnią i spiżarką, ogromny salon z kominkiem ( ogrzewanie wyprowadzonym na piętro )wyjście na taras, toaleta, przejście z garażu do części mieszkalnej wewnątrz domu, w garażu także mała piwniczka na składzik.
Na poddaszu duża łazienka, pralnia, 3 sypialnie oraz 2 garderoby.
Na parterze rolety zewnętrzne w oknach.
Dom zbudowany według tradycyjnego dla tej okolicy projektu, użytkowany od 2005 roku.
Dom wykorzystywany jako drugi dom rodzinny.
Cena: 820 000 zł
UNIVERSAL Nieruchomości
kontakt (pon.–pt. w godz. 10:00–16:00) 698 pięć zero sześć 113
Cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z przeniesieniem własności nieruchomości tj.
opłaty notarialne, podatek PCC oraz prowizja biura nieruchomości.
Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawnych a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
69x xxx xxx
pokaż
Ogłoszenia
użytkownika: Universal Agencja Nieruchomości
Pokaż wszystkie