Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Asystent ds. zapewnienia jakości

Wszystkie kategorie
Praca
Zatrudnię
Data dodania: 2018-01-10 11:26
Wyświetleń: 360
Ogłoszeniodawca:
Imię     :
Miasto : Cieszyn
33x xxx xxx

OPIS STANOWISKA: W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działu jakości, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko asystenta zapewnienia jakości. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny przede wszystkim za: - współpracę z klientami (kontakty z działem jakości oraz działem rozwoju produktu), - przygotowanie dokumentacji, - zarządzanie reklamacjami, - przeprowadzanie audytów. WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów, - dobra znajomość języka angielskiego, - dobra znajomość pakietu Office, - prawo jazdy kat. B, - doświadczenie nie jest wymagane. FIRMA OFERUJE: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - pracę w młodym, ambitnym zespole, - możliwość rozwoju zawodowego, - po okresie wstępnym, umowę na czas nieokreślony, - karierę w międzynarodowej firmie. JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie CV do działu kadr bądź przesłanie na adres: praca@ddsp.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska pracy. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Daedong System Poland Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Aby zwiększyć swoje szanse na kontakt ze strony pracodawcy, prześlij aktualne CV za pomocą poniższego formularza

Nie posiadasz jeszcze wgranego CV. Wgraj i zapisz

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB