Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
ogłoszenia
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Szukane ogłoszenie jest nieaktualne - może coś innego?


2 Działki Budowlane Każda 10 ar. + Wszystkie Media na Terenie zabudowy

Jarząbkowice w Gm. Pawłowice
Zarchiwizowane: 2023-02-07 23:04
150 000 
Ogłoszenie użytkownika
WŁAŚCICIELE w realu"
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 152
Zgłoś naruszenie

Opis

DZIAŁKI : Będą do Zakupu już początkiem Kwietnia 2023 r. Wszystkie Media są z Bliskim Zasięgiem Zaraz na Terenie" Działek" + Będzie Nowa Droga* - Wydzielona dla WSZYSTKICH* na Tej Posesji Działkowej , Oraz Mnie Jako > właściciela Całej Posesji Tj. : woda kanalizacja gaz prąd światłowód + nowa wytyczona droga DOJAZD* : Do Działek Będzie Bezpośrednio z / DROGI ASFALTOWEJ \ , jak na Ostatniej Fotce" = DROGA" BĘDZIE Wspólna dla WSZYSTKICH* = WYTYCZONA* , Będzie w Kształcie Litery : L , w Sumie Całej Będzie ok. -250 m . Będzie się CIĄGŁA Jeszcze Dalej Aż do Samego Dołu , Mojego Jeszcze Pola . NA Końcu Drogi , na Dole Będzie Zrobione > ZAWRACANIE"< > z Powrotem Np.- W Razie Przyjazdu : Pogotowia ,Straży , czy innych , Również Będzie - Dotyczyć" jak Najbardziej WSZYSTKICH* Zamieszkających Działkowiczów Na Tej Posesji . Ps.- Ew. NAPRAWA* : DROGI Nowej Wytyczonej Będzie w ZAKRESIE WSZYSTKICH Zamieszkających. = TAK To Będzie { +/- } > Rozlokowane i Wytyczone Orientacyjnie" = DROGI" > Widocznej Od Bramy Głównej na Fotce 1" Nie Będzie w Ogóle . TAM : Będzie 1-sza Cała Działka do Zabudowy . 2 - ga Działka* Będzie Trochę w Głąb na Posesji . DROGA" Będzie wytyczona Jeszcze Dalej od 2 - Działki" Myślę* , że WSZYSTKO: Powinno się Zrealizować - Początkiem KWIETNIA , WTEDY* Można : Już Będzie SPORZĄDAĆ* ew. / UMOWĘ* NOTARIALNĄ* / , na DZIAŁKI Wytyczone Już z Gotowymi Papierami . - TROCHĘ OPISU - JARZĄBKOWICE* To Miejscowość Położona na Wsi Jest To Cicha Spokojna Okolica z Nie Dużym Zaludnieniem. POŁOŻONA Wokół Pobliskich Lasów , u Nas Jest Bardzo Dużo Zieleni i różnego rodzaju Drzew Iglasto Liściastych . Typu : LIPY DĘBY i inne , są również Przydrożne drzewa i Sporo Lasów . DROGI MAMY > na Ogół Utwardzone Asfaltem + ścieżki rowerowe . Są z Dojazdem Do Każdego Miejsca w Naszej Miejscowości , oraz w Ogóle Wszędzie. Nasza Wieś" Jest Położona z Dala Od Tłumnego Hałaśliwego Miasta Mamy Bardzo Czyste" i Zdrowe Powietrze oraz Spokój na Co dzień . = JAK SIĘ TO MÓWI RAJ* NA ZIEMI = KURSUJĄ* : u Nas również Codziennie Busiki Komunikacji Gminnej* . Przystanek Mamy ok. -150 m od Posesji , czy Działek . > NALEŻYMY pod Gm. PAWŁOWICE" < > Powiat PSZCZYNA" TAM" > ZAŁATWIAMY", Ważniejsze Sprawy Oprócz Naszej Gminy" . Nie DALEKO , od Działek , oraz Mojej Posesji jest do : Do CENTRUM" JARZĄBKOWIC" Tam* > MAMY Nową Strażnicę OSP , w raz z Domem Ludowym , Gdzie mieści się Przedszkole , dalej" Plac Zabaw dla Dzieci , Boisko , Siłownia na polu , Oraz Jeszcze Kościoły Różnego > Wyznania . OFERTA* SPRZEDAŻY * Działek JEST > Prosto od właścicieli Bez Pośredników" . ZAPRASZAM* : Do Weryfikacji Działek na miejscu .Oraz" > Do EWENTUALNEJ Już > REZERWACJI* Sobie . ZACHĘCAMY* NA PRAWDĘ WARTO ZAMIESZKAĆ*, w Takiej Bdb. Oraz Spokojnej Okolicy . DO TEGO Mielibyście PAŃSTWO* SUPER"LOKALIZACJĘ i bdb. MIEJSCE* Do Wybudowania się , Oraz Spędzania czasu w Ciszy i Prowadzić Bardzo SPOKOJNIE* > Życie . MOŻE ? > Już Na Zasłużonej Emeryturze" lub inne . = Wszędzie BĘDZIE Blisko Oraz SPOKÓJ = > ZAPEWNIAM Na Prawdę < = NIE MA TO JAK NA WSI = Cena : 150 000 PLN Dotyczy Każdej Działki z Mediami na Terenie Zabudowy + Drogi WSPÓLNEJ DLA WSZYSTKICH . Jest BARDZO ADEKWATNA JAK : Na Położenie DZIAŁEK + Media z Bliskim Zasięgiem , Oraz inne bdb. Warunki Jakie Będą w Czasie ZAMIESZKANIA w realu . Ps.- ZAPRASZAM DO OGLADANIA , Oraz do OCENIENIA Sobie Wszystkiego Na Miejscu ! JARZĄBKOWICE wieś w Gm. Pawłowice Tel 505 810 400 lub 600 682 362
Wróć
Ostatnio zarchiwizowane

Ogłoszenia promowane