Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
ogłoszenia
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Szukane ogłoszenie jest nieaktualne - może coś innego?


2 Działki Budowlane Każda 10 ar. + WSZYSTKIE Media Na Terenie zabudowy

Jarząbkowice w Gm. Pawłowice
Zarchiwizowane: 2023-02-06 21:31
Ogłoszenie użytkownika
Właściciele M i J. w realu
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 196
Zgłoś naruszenie

Opis

DZIAŁKI Będą do Zakupu myślę już początkiem 04 2023 OCZYWIŚCIE Wszystkie Media z Bliskim Zasięgiem zaraz na Terenie Działek + Droga Nowa Wydzielona dla Wszystkich na TejPosesji Działowej i właściciela Mnie Także Tj. woda kanalizacja gaz prąd światłowód + nowa wytyczona droga 1 sza działka ok.11 arów 2 ga prawie 10 arów DOJAZD Do Działek Będzie w realu Bezpośrednio z DROGI ASFALTOWEJ Fotki 02.02 2023 Oraz Wiadomo Również na Moją Posesję Będzie Ta SAMA NOWA wytyczona DROGA . Będzie się Zaczynać od Drogi Asfaltowej BĘDZIE Wspólna dla WSZYSTKICH . WYTYCZONA Nowa Droga Będzie w Kształcie Litery L" W Sumie Całej drogi Będzie ok. 250 m Wymimierzona będzie Jeszcze Dalej aż do Samego Dołu Mojego Jeszcze Pola. NA Samym DOLE Będzie Zrobione ZAWRACANIE"< > z Powrotem Np. W razie Przyjazdu Pogotowia ,Straży , czy innych Również Będzie Dotyczyć jak Najbardziej WSZYSTKICH* Zamieszkających Działkowiczów Na Tej Mojej Posesji Ps.- ew. NAPRAWA DROGI Nowej Wytyczonej Będzie w ZAKRESIE WSZYSTKICH Zamieszkających TAK To Będzie +/- Rozlokowane i Wytyczone orientacyjnie DROGI Widocznej od Bramy Głównej na Fotce 1 > Nie Będzie w ogóle TAM Będzie 1-sza Cała Działka do Zabudowy 2 ga Działka Będzie Trochę w Głąb na posesji , a DROGA Będzie wytyczona Dalej aż jak Piszę do SAMEGO DOŁU Tak to Ma Być Rozlokowane" Oraz WYTYCZONE CHYBA UDA SIĘ WSZYSTKO Zrobić początkiem KWIETNIA w raz z ew. ZAKUPEM Już do KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH Można WTEDY Zakupić DZIAŁKI Wytyczone JUŻ z Papierami - DALEJ TROCHĘ OPISU - JARZĄBKOWICE To Miejscowość Położona na Wsi Jest To Cicha Spokojna Okolica z Nie Dużym Zaludnieniem POŁOŻONA Wokół Pobliskich Lasów u Nas Jest Bardzo Dużo ZIELENI Czy różnego rodzaju Drzew Iglasto Liściastych Typu LIPY DĘBY i inne już Duże są również i Przydrożne drzewa i Sporo Lasów MAMY GDY Pogoda dopisze SUPER Widoki > Góry Wszystkie Można Zobaczyć Jak na Dłoni DROGI na Ogół Mamy Utwardzone Asfaltem + ścieżki rowerowe . Również są z Dojazdem Do Każdego Miejsca w Naszej Miejscowości oraz w Ogóle Wszędzie Nasza Wieś" Jest Położona z Dala Od Tłumnego Hałaśliwego Miasta Mamy Bardzo Czyste" i Zdrowe Powietrze oraz Spokój na Co dzień = JAK SIĘ TO MÓWI RAJ* NA ZIEMI Ps.-Kursują u Nas Codziennie Busiki Komunikacji Gminnej Przystanek Mamy ok.100 m od Mojej Posesji czy Działek co Będą do Sprzedazy. > Należymy pod Gm. PAWŁOWICE Powiat PSZCZYNA Tam Załatwiamy Ważniejsze Sprawy oprócz naszej Gminy NIE DALEKO od Działek jest do Do CENTRUM Jarząbkowic TAM MAMY Nową Strażnicę OSP w raz z Domem Ludowym Gdzie mieści się Przedszkole Dalej" Plac Zabaw dla Dzieci , Boisko , Siłownia na polu , oraz Jeszcze Kościoły Różnego Wyznania . DZIAŁKI Są" w Trakcie PRZEKSZTAŁCANIA NA BUDOWLANE Odp. Papiery są Już ZŁOŻONE w Grudniu 2022 r TERAZ Zależy jak Tam Z Czasem w Urzędach Naszych OFERTA* SPRZEDAŻY Dzialek Jest Prywatna Prosto od właścicieli Bez Pośredników ZAPRASZAM* Do Weryfikacji Działek na miejscu ,Oraz Do EWENTUALNEJ JUŻ REZERWACJI Sobie ZACHĘCAMY* NA PRAWDĘ WARTO ZAMIESZKAĆ w Takiej Bdb. i Spokojnej Okolicy DO TEGO Mielibyście PAŃSTWO* SUPER"LOKALIZACJĘ oraz Bdb. MIEJSCE Do Wybudowania się Oraz Spędzać czas w Ciszy i prowadzić Bardzo SPOKOJNIE Życie Może ? Już Na Zasłużonej Emeryturze" lub inne . Wszędzie BĘDZIE Blisko Oraz SPOKÓJ* ZAPEWNIAM Na Prawdę NIE MA TO JAK NA WSI Ps.- w Jarząbkowicach Mieszkam od Urodzenia a Mam już sporo lat i nie Narzekam Cena : 150 000 PLN Dotyczy Każdej Działki z mediami na terenie Zabudowy + drogi WSPÓLNEJ DLA WSZYSTKICH cena Jest BARDZO ADEKWATNA JAK : Na Położenie DZIAŁEK + Media i inne bdb. Warunki Jakie Będą w Czasie ZAMIESZKANIA w realu w Tak DOBREJ oraz POZYTYWNEJ Na Każdym Kroku OKOLICY > BARDZO ZACHWALANEJ Przez Naszych Mieszkańców oraz Przyjezdnych w Odwiedziny Do Nas Ps.-Ew. Opłaty NOTARIALNE PONOSI Wiadomo ZAKUPUJĄCY ZAPRASZAM DO ZOBACZENIA I OCENIENIA Sobie Wszystkiego Na MIEJSCU JARZĄBKOWICE wieś w Gm. Pawłowice Tel 505810400 lub 600682362
Wróć
Ostatnio zarchiwizowane

Ogłoszenia promowane

ox_specjalista-ds-finansowych

Specjalista ds. finansowych

Bażanowice
24-03-2023   13:48
ox_kucharzkucharka

Kucharz/kucharka

Těrlicko , ČR
23-03-2023   12:15