Ogłoszenia wyróżnione:

Nowa funkcjonalność! Od dzisiaj możesz pobrać swoje bieżące faktury z zakładki Moje faktury*.
* - Dotyczy faktur tylko za płatności online DotPay.
Data dodania: 2017-04-21 09:06
ogłoszenie płatne
Wyświetleń: 280

Rewolucja w Ogrzewaniu PROMOCJA!!!

Cena: 9 990,00 zł

Ogłoszeniodawca:

Imię i nazwisko / Firma Centrum Źródła Odnawialne Energii
Telefon 690036414
Miasto brak
Strona www http://www.centrum-zoe.pl
Adres email brak
KOCIOŁ PULSACYJNY Ogrzewaj Gazem taniej niż węglem !!! Firma Centrum-ZOE zajmuje się instalacją oraz serwisem urządzeń marki AUER Istnieje możliwość obejrzenia pracującego urządzenia , w domach naszych Klientów.Sprawdź ofertę na www.centrum-zoe.pl
PROMOCJA!!! Teraz Taniej o 2650 zł Netto . Cena Regularna to 12640 zł Netto

Promocja trwa od 06.02.2017r. do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do 30.04.2017r. ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY !!!


Informujemy, że od 01.04.2016 dajemy Państwu możliwość sprzedaży naszych urządzeń w ofercie ratalnej.
Zapytaj o szczegóły !

Technologia
PULSATOR to najbardziej zaawansowane osiągnięcie w dziedzinie gazowych kotłów kondensacyjnych. W Kotle pulsacyjnym palnik został zastąpiony komorą spalania, która w istocie jest silnikiem pulsacyjnym. Wykorzystuje on zasadę spalania gazu, opracowaną i stosowaną pierwotnie w silnikach lotniczych. Przeniesienie tej technologii do urządzenia grzewczego możliwe było dzięki 10-letniemu programowi badań firmy Auer. Opracowane rozwiązanie zostało zastrzeżone międzynarodowym patentem.

Jak to działa?
Tradycyjnie stosowany w kotłach gazowych palnik, został tutaj zastąpiony komorą spalania. Przez otwartą klapkę zaworową do komory dostaje się mieszanka powietrzno-gazowa, która zostaje zapalona przez świecę zapłonową. Wybuch powoduje wzrost ciśnienia i domkniecie klapki, a spaliny bardzo gwałtownie przedostają się do zwoju rur wylotowych (wymiennika ciepła). Powstałe w ten sposób podciśnienie w komorze spalania powoduje, że klapka zaworowa otwiera się ponownie i pobierana jest kolejna dawka mieszanki. Rozgrzana świeca zapłonowa wywołuje kolejne zapłony bez obecności iskry. Cykl ten powtarzany jest 115 razy na sekundę.

Korzyści i przewagi
- w każdej sekundzie pracy kotła dochodzi do 115 mikrowybuchów. Każdy mikrowybuch ma taką samą wydajność energetyczną. Moc grzewcza dostosowywana jest poprzez czas pracy kotła, tak więc z kotła o mocy 20 kW można teoretycznie uzyskać moc w zakresie od 1 do 20 kW. Nie ma ograniczeń wynikających z możliwości modulacyjnych palnika. Brak ryzyka przewymiarowania kotła w instalacji grzewczej.
- wymiennik ciepła i komora spalania Kotła Pulsacyjnego są całkowicie zanurzone w wodzie, dzięki temu powstaje duża powierzchnia wymiany ciepła. Zapewnia to doskonałą sprawność urządzenia.
- turbulętny przepływ spalin sprawia, że na wewnętrznej powierzchni wymiennika nie osadza się warstwa ograniczająca wymianę ciepła. Zapewnia to stałą sprawność mimo upływu czasu i utrzymuje zużycie gazu na niezmiennie niskim poziomie.
- kocioł pulsacyjny nie wymaga regulacji i czyszczenia. Oznacza to znaczne oszczędności w każdym sezonie grzewczym.
- bogaty standard wyposażenia: standardowe sterowanie dla trzech niezależnych obiegów grzewczych, czujnik temperatury wewnętrznej z jej dodatkową korekcją, czujnik pogodowy.
- bardzo prosta budowa kotła i doskonała jakość użytych materiałów (inox 316L) zapewniają funkcjonowanie kotła przez dużo dłuższy okres niż w przypadku kotłów z palnikiem
- PULSATOR to najbardziej ekologiczne urządzenie gazowe (dla kotła o mocy 20kW emisja 10mg NOx/kWh). Doskonale współpracuje z alternatywnymi źródłami ciepła i może być zasilany zarówno gazem ziemnym jak i LPG.
- kocioł pulsacyjny jako jedyny posiada aprobatę techniczną na zastosowanie przewodów wydechowych z PCV-U. Rozwiązanie to pozwala znacznie ograniczyć koszty instalacji.

Bezpieczeństwo
Mikrowybuchy mieszanki gazowej w Kotle Pulsacyjnym są całkowicie bezpieczne. Ciśnienie powstające w procesie spalania jest znikome. Co więcej, temperatura w komorze spalania jest niższa niż w kotłach kondensacyjnych z palnikami.

Film:

Wyślij e-maila do ogłoszeniodawcy:


* - pola obowiązkowe
powrót do poprzedniej strony

Pozostałe ogłoszenia z tej kategorii:

ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
cena: 68,00 zł ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
cena: 26,00 zł ogłoszenie płatne
ogłoszenie płatne
Kontakt z redkacją .