Nowa funkcjonalność! Od dzisiaj możesz pobrać swoje bieżące faktury z zakładki Moje faktury*.
* - Dotyczy faktur tylko za płatności online DotPay.
Data dodania: 2017-03-20 16:01
ogłoszenie płatne
Wyświetleń: 991

Praca dla studentów/uczniów zaocznych - ok. 2300 zł na rękę

Ogłoszeniodawca:

Imię i nazwisko / Firma Staff Service Sp. z o.o.
Telefon 338221011
Miasto Jasienica
Strona www brak
Adres email brak
Zatrudnimy osoby uczące się zaocznie, mające do 26 lat, do prac pomocniczych na produkcji. Praca w Jasienicy.
Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.
Poszukujemy osób na stanowisko:
Praca na produkcji dla studentów i uczniów zaocznych - średnio 2300 zł na rękę/m-c

Zatrudnimy osoby uczące się zaocznie, mające do 26 lat, do prac pomocniczych na produkcji.
Z Bielska-Białej kursuje bezpośredni autobus, który ma przystanek zaraz obok zakładu pracy (koszt biletu miesięcznego 100 - 130 zł, w zależności od przystanku startowego).

Główne obowiązki:
1) prace produkcyjne,
2) montaż i pakowanie wykonanych elementów,
3) ręczne szlifowanie,
4) obsługa maszyn produkcyjnych,
5) obsługa elektronarzędzi.

Wymagania wobec kandydatów:
1) mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
2) gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej.

Oferujemy:
1) przeciętne miesięczne wynagrodzenie to 2300 zł na rękę (bez nadgodzin),
2) gwarantujemy przyuczenie nowych pracowników,
3) praca w systemie 2 lub 3-zmianowym,
4) wolne weekendy,
5) terminowo wypłacamy wynagrodzenie,
6) nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w rekrutacji,
7) oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW,
8) miejsce wykonywania pracy: Jasienica.
Jak aplikować - informacje
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i zaznaczonym numerem referencyjnym JPP/11/2017, na adres: cv@staffservice.com.pl

STAFF Service Sp. z o.o.
Agencja Zatrudnienia (nr licencji 115)

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)''.

Zachęcamy także do rejestrowania się w bazie kandydatów na naszej stronie internetowej. Dzięki dokonaniu rejestracji przy każdej kolejnej rekrutacji na stanowiska wymienione w formularzu, będziemy brać pod uwagę Pani/Pana kandydaturę.
Zwiększ swoje szanse na znalezienie odpowiedniej pracy i zarejestruj się już dziś (po kliknięciu w link zostaną Państwo przeniesieni do formularza rejestracyjnego):
(http://staffservice.com.pl/pl/dla-kandydatow/formularz-ap likacyjny/)
Rejestracja zajmie tylko kilka minut.

Wyślij e-maila do ogłoszeniodawcy:

* - pola obowiązkowe

Pozostałe ogłoszenia z tej kategorii:

Kontakt z redkacją .